Matyldino pohádkohraní: podzim 2017

matylda logo5. září (za příznivého počasí se akce může konat v parku Javorka, aktuální informace vždy na Facebooku), 3. října, 7. listopadu a 5. prosince 2017 od 16 hodin
Vzkaz pro děti: Milé děti, pojďte se s námi alespoň na chvíli ponořit do světa pohádek, her a poznat nové kamarády. Pokaždé na vás čeká Matylda s nějakým novým příběhem nebo pohádkou, následuje tvořeníčko, povídání, hry a trochu pohybu. Potom pro vás bude přichystaná určitě nějaká dobrota na kouzelném ubrousku… no tak neseďte doma a přijďte!
Vzkaz pro rodiče: Maminky a tatínkové, chceme vzbudit ve vašich dětech zájem o četbu, ukázat jim krásu mluveného slova a kouzlo společného předčítání, ale také jim dát možnost navázat nová přátelství… Vy si mezitím můžete v prostoru knihovny dát nějaký nápoj, odpočinout si, a pak si vyzvednout děti.
Akce je vhodná pro předškoláky a děti mladšího školního věku.