Prosincové akce na TeenSpace

ikona vlockacelý měsíc prosinec, oddělení TeenSpace

Internetový den
4. prosince (pondělí), 12.30 – 18 hodin, Teenspace
Trávíš rád/a volný čas na internetu nebo při hraní na X-boxu? Přijď do knihovny a dostaneš 30 minut na pc či X-box navíc. :) Budeme se těšit.

Zapař si s knihovnicí
7. a 14. prosince (čtvrtek), 14 – 18 hodin, Teenspace
Předveď ostatním svou oblíbenou hru na X-boxu, např.  Harry Potter nebo Dance, ale také na compu a nauč ji knihovnici.

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
11. prosince (pondělí), 14 – 18 hodin, Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Dixit, Česko junior, Twister, Ubongo, Double a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Robokroužek
6., 13. a 20. prosince (středa), 15 – 17 hodin, Teenspace
Postav a naprogramuj si svého robota s týmem. Oblíbený ROBO kroužek s Markem Volfem pokračuje, vždy každou středu. Těšíme se na tebe. Více info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vánoční luštění osmisměrek a rébusů
18. prosince (pondělí), 14 – 18 hodin, Teenspace
Přijď si vyluštit osmisměrku a rozluštit záhadný vánoční rébus. Těší se na tebe Adéla.

Vánoce na Teenspace
21. prosince (čtvrtek), 13 – 18 hodin, Teenspace
Přijďte si užít vánoční atmosféru do knihovny na oddělení Teenspace. Společně si vytvoříme malý dárek, zahrajeme si nějakou hru a užijeme si čas předvánoční. Těší se na Vás knihovnice Adéla. Materiál zajištěn.