Jak se stát naším čtenářem

Co je nutné udělat pro to, aby jste se stali naším čtenářem?

Je to jednoduché, stačí projít tyto kroky a můžete se tešit na tisíce knih, které si můžete vypůjčit!

• první krok jste již učinil(a) :-)
  • stáhněte se registrační formulář, pokud je vám pod 15 let tento, pokud jste starší tento
  • nebo jej vyplňte na webu Formulář pro elektronickou registraci nového čtenáře
  • zastavte se v knihovně s vyplněným papírovým formulářem (a podesaným zákonným zástupcem v případě, že je vám pod 15 let)
  • Pokud není možné, aby přihlášku podepsal zákonný zástupce může se za čtenáře pod 15 let zaručit kdokoli, komu je nad 18 let. Potom je k přihlášce potřeba ještě přiložit vyplněný tuto dohodu o ručení.
  • vezměte si sebou doklad totožnosti (OP, v případě studenta potvrzení o studiu)
  • vezměte si sebou peníze na registrační poplatek (pro čtenáře starší 15 let, dospělí: 170,- Kč, pro čtenáře starší 15 let, studenti, důchodci: 120,- Kč, pro čtenáře mladší 15 let, děti: 70,- Kč)
  • my vše zkontrolujeme a pokud je vše v pořádku vystavíme vám čtenářský průkaz
  • můžete využívat všechny služby vaší knihovny