Arnošt Vašíček a jeho fantastické záhady

10. června 2014

Městská knihovna Česká Třebová přivítala v úterý dne 27. května v 18 hodin zajímavého hosta, Arnošta Vašíčka, známého záhadologa, autora řady knih a také scénáristu několika známých seriálů, které vznikly v České televizi. Beseda se setkala v České Třebové s velkým zájmem, pan Vašíček promítal videa a prezentoval fotografie ze svých cest.  V závěru proběhla debata s dotazy návštěvníků, autogramiáda a také prodej knih.  Knihovnu navštívilo okolo 35 posluchačů, beseda zaplnila prostor rozšířené půjčovny v prvním patře.

Bližší informace k akci poskytne: Bc. Jana Jakeschová, DiS

Fotogalerie je dostupná na Facebooku knihovny.

Městská knihovna Česká Třebová
Smetanova 173, Česká Třebová, 560 02