Lednové akce na TeenSpace

ikona vlockacelý měsíc prosinec, oddělení TeenSpace

Internetový den
15. ledna (pondělí), 12:30–18 hod., Teenspace
Trávíš rád/a volný čas na internetu nebo při hraní na X-boxu? Přijď do knihovny a dostaneš 30 minut na pc či X-box navíc :) Budeme se těšit.

Zapař si s knihovnicí
4., 11., 18. a 25. ledna (čtvrtek), 14–18 hod., Teenspace
Předveď ostatním svou oblíbenou hru na X-boxu, např. Harry Potter nebo Dance, ale také na compu a nauč ji knihovnici.

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
8. a 22. ledna (pondělí), 14–18 hod., Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Dixit, Česko junior, Twister, Ubongo, Double a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Robokroužek
3., 10., 17., 24. a 31. ledna (středa), 15–17 hod., Teenspace
Postav a naprogramuj si svého robota s týmem. Oblíbený ROBO kroužek pokračuje, vždy každou středu. Těšíme se na tebe. Info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Optické klamy
29. ledna (pondělí), 14–17 hod., Teenspace
Víš, co jsou to optické klamy? A dokážeš z nich vyčíst obrázek nebo text?? Přijď si to vyzkoušet    do knihovny, ať víš, jak jsi na tom. Bude se na tebe těšit knihovnice Adéla.

plakát akce teens leden 2018