Únorové akce na TeenSpace

ikona vlockacelý měsíc únor, oddělení TeenSpace

Zapař si s knihovnicí
1., 8., 15. a 22. února (čtvrtek), 14–18 hod., Teenspace
Přijď zapařit s knihovnicí nové hry na X-boxu, např. Just dance 2018, LEGO Marvel, Snoopy's, LEGO The Hobbit, Adenture Time. Těší se na Vás knihovnice Adéla.

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
5., a 19. února (pondělí), 14–18 hod., Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Bang a jeho rozšíření, Uno, Ubongo, Monopoly a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Valentýn se blíží
12. února (pondělí), 14–18 hod., Teenspace
Máš někoho rád/a a chceš mu to sdělit? Tak přijď na Teenspace a společně si vytvoříme přáníčko pro někoho, koho máme rádi. Materiál zajištěn. Těší se na Tebe knihovnice Adéla.

Robokroužek
7., 14., 21. a 28. února (středa), 15–17 hod., Teenspace
Postav a naprogramuj si svého robota s týmem. Oblíbený ROBO kroužek pokračuje, vždy každou středu. Máme volná místa pro nové zájemce! Těšíme se na tebe. Více info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Znáš youtubery?
26. února (pondělí), 15–17 hod., Teenspace
Žiješ ve světě youtuberů? Tak neváhej a přijď si vyzkoušet náš kvíz, ať zjistíš, jestli je znáš všechny. Kdo bude nejlepší, může čekat malé překvapení :) Bude se na Tebe těšit knihovnice Adéla.

Plakát ke stažení

akce teens unor 2018