Výtvarná soutěž - Vytvoř antistresovou omalovánku na téma knihy, knihovny, čtení

antistresova omalovankaMěstská knihovna vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma antistresová omalovánka s tématikou knih. Zúčastnit se může každý ve věku 10–99 let. Soutěžní návrhy omalovánek kreslete na papír formátu A4 s použitím černého slabého fixu (min. 0,7). Hotový výtvor můžete odevzdat na kterémkoli oddělení knihovny, nebo jej můžete ve formátu jpg zaslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nezapomeňte uvést jméno, věk a kontakt na vaši osobu, popř. zákonného zástupce. Soutěž je prodloužena až do 29. září 2018.
Tři nejlepší díla budou oceněna a spolu s dalšími nejpovedenějšími obrázky budou zařazena do plánované knižní podoby.

antistresove omalovanky soutez