Dubnové akce pro teneagery

egg ikonacelý měsíc duben, oddělení TeenSpace

Zapař si s knihovnicí
5., 12., 19. a 26. dubna (čtvrtek), 14–18 hod., Teenspace
Přijď zapařit s knihovnicí nové hry na X-boxu, např. Just dance 2018, LEGO Marvel, Snoopy's, LEGO The Hobbit, Adenture Time. Těší se na tebe knihovnice Adéla.1., 8., 15., 22. a 29. března (čtvrtek), 14–18 hodin, Teenspace

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
9. a 23. dubna (pondělí), 12:30–18 hod., Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Bang a jeho rozšíření, Uno, Ubongo, Monopoly a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Challenge siamská dvojčata
16. dubna (pondělí), 14–18 hod., Teenspace
Znáš Challenge siamská dvojčata? Že neznáš? Tak přijď a budeš se smát jako nikdy. Těší se na tebe knihovnice Adéla.

Robokroužek
4., 11., 18. a 25. dubna (středa), 15–17 hod., Teenspace
Postav a naprogramuj si robota se svým týmem. Těšíme se na tebe vždy ve středu. Více info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..