Rychlé hledání v katalogu

Nejnovější položky | Podrobné hledání | Moje konto |

Robokroužek otevírá ročník 2018-2019

lego-mindstormsPro děti: Baví tě stavět z lega? Zajímáš se o to, jak svět a věci fungují? Chceš se naučit základy programování a logického uvažování?  Pokud ano, pak je tento kroužek určený právě tobě.
Pro rodiče: Kurz se snaží vést děti k samostatnému uvažování a kreativnímu řešení problémů. Pracují ovšem i v týmu, kde se musí umět prosadit i dospět ke kompromisu. Děti se také naučí chápat souvislosti, kriticky myslet a soustředit se na příčiny problémů. Jen tak jsou pak schopny nacházet cesty k jejich řešení. Ty často vyžadují vystoupit z pomyslných kruhů a odprostit se od zjednodušujícího a zkreslujícího jednooborového vnímání typu: "Když jediný nástroj, co máš, je kladivo, pak každý problém vypadá jako hřebík."
Nově je kurz koncipovaný jako dvouletý s plánovanou účastí na velké robotické soutěži. Kroužek je určen pro holky i kluky od 6. do 9. třídy, případně může být doplněno dalšími zájemci při nenaplnění kapacity.
Na nové i stávající studenty se těší Marek Ⓥolf.
Přihlášky zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

robokrouzek 2018

Partneři webu

Podporujeme

Naše akce

Městská knihovna
Česká Třebová

IČO: 709 57 177
Evid. číslo MK ČR: 1403/2002
Datová schránka: mkpk4h2

logo sede