Rychlokurz práce s počítači: podzimní semestr

notebookV městské knihovně byly zdárně ukončeny další Rychlokurzy na pc pro začátečníky a pokročilé. Naučii se můžete psát a odesílat e-maily, vyhledávat na internetu či jednoduše zálohovat data. Pokročilejší uživatelé se v kurzech naučí stahovat soubory z fotoaparátů do počítače, psát v textovém editoru, upravovat fotky nebo malovat v jednoduchém programu.
 Skupiny s malým počtem účastníků umožňují odnést si spoustu nových informací, které všem pomohou při každodenní práci s počítačem. Další kurzy budou vypsány od začátku září. Pokud se chcete naučit pracovat s počítačem (případně vlastním notebookem), tak se přihlaste do 20. srpna 2018 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo osobně v knihovně. Počet míst je omezen.
Těší se na Vás lektorka Adéla Voclová.