Městská knihovna Č. Třebová: Smetanova 173, 560 02 Česká Třebová
  • +420 732 756 827

Dejte nám vědět, co Vám schází v knihovně!

Pokud máte tip na nějakou zajímavou knihu, audioknihu, komiks, mapu ... stačí vyplnit níže uvedený formulář a my se pokusíme dílo zařadit do fondu.
Vyplňte prosím všechny povinné položky. Nepovinná pole nám pomohou při hledání. Standardně předkladateli návrhu zasíláme informace o stavu požadavku e-mailem. V případě nákupu dokumentu, předkladateli dokument zdarma zarezervujeme. Pokud o informace a rezervaci nemáte zájem, zakrtněte odpovídající políčko ve formuláři.

Vámi vyplněné osobní údaje slouží k tomu, abychom Vám mohli dát vědět o zařazení doporučeného titulu do fondu. Případně Vás budeme kontaktovat, pokud nebudeme schopni podle uvedených údajů titul dohledat a budeme potřebovat další doplňující informace.
Údaje uchováme po dobu maximálně 12 měsíců pro případ reklamací, tedy na základě našeho oprávněného zájmu.

Nabízíme možnost zaslání informací o stavu návrhu a rezervaci v případě pořízení dokumentu do fondu knihovny.